Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza kadimî giriş karşılayıcı ve kovuşturma eden biriyseniz, örneğin 2 sıra önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çhileındığını saptama etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir arama bile arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturma eden yakınlarımızdan arama esenlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere kovuşturma etmiş olduğu kişsonra gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas çoklukla kullanıcı adınızı bileğdavranıştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız midein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun serlıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz düzmece e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzmece maillerdir. Titiz bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde yan saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Takipçi arttırmak midein kullanılan web siteleri evet da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoklukla Instagram bağlantısı istediği midein şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir koca şifrenizi çyolmak midein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun midein bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişdüzgün farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Elbette Anlayışsız Cebinır?
Instagram hesabı çhileınan evet da hacklenen eşhas midein ne günah ki çok fazla prosedür bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok fazla hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diye esasen farklı kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Sistem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlantısı almaya çhileışın. Eğer şifre sıfırlama bağlantısı gelirse derhal şifreyi bileğdavranıştirin ve yemeden içmeden peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Sistem: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram durum şifreniz bileğdavranıştiğinde veya kullanıcı adınız bileğdavranıştiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğdavranıştirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emniyetli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğdavranıştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğdavranıştiren sen bileğilsen, hesabını güvene hile” evet da bazen “bileğdavranışikliği gelişememiş hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız ama çoklukla saldırganlar elektronik posta adresini bileğdavranıştirdiği midein sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir